Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Nasıl oyun oynayacağını bilmek en mutluluk verici yeteneklerdendir.

Ralph Waldo Emerson

Oyun oynamak tarih boyunca insanın sahip olduğu en önemli yeteneklerden birisi oldu. Çocuk yaşta başlayan oyun oynama süreci, insanoğlunun bilişsel ve zihinsel gelişimini hızlandırdı, dikkat becerilerini arttırdı, vücut koordinasyonunu güçlendirdi. Bütün bu olumlu etkiler insan türünün sosyal hayatta daha başarılı bir canlı olmasına katkı sağladı.

Oyun oynamak hâlen hayatımızda büyük önem taşıyor, ancak günümüzde doğru oyunu bulmak hiç kolay değil. Bilzeka Strateji ve Gelişim Oyunları yıllardan aldığı deneyimiyle sizin ve çocuğunuz için en uygun oyunları ayağınıza getiriyor. Size ise keyifli vakit geçirmek kalıyor.

NEDEN BİLZEKA?

Güvenli ve Ücretsiz Teslimat

Türkiye’nin 81 iline, sipariş verdiğiniz gün siparişinizi iletiyoruz. 3 iş günü içerisinde siparişiniz kapınıza kadar geliyor. Üstelik 150₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo bizden!

Memnun Kalmazsanız Paranız İade

Siparişinizden memnun kalmazsanız 30 iş günü içerisinde ürünlerinizi teslim alıyor, paranızı en kısa sürede iade ediyoruz.

7/24 Canlı Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? İnternet adresimizdeki iletişim adreslerimizden bizleree haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.
0
+
MÜŞTERİ
0
+
ÜRÜN
0
SAAT
CANLI DESTEK
0
%
OLUMLU YORUM